1 / 5
Se prodava dukjan
21.000 €
30.06.2021 06:35

Кичево

Квадратура:

30 m²

Греење:

Друго

Se prodava dukjan do magistralen pat, sproti komunalec. Dukjanot e 30m2 i cenata mu e 21000 eur. Povekje informacii na 070318320 Vladko.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVAAT DUKJANI VO LAMELI

1000 €

Se prodavaat eksklusivni dukani

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам