1 / 2
Itno se prodava pijano Germansko proidszvodstvo.
1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.05.2021 20:43

Чаир / Скопје


Itno se prodava pijano Germansko proizvodstvo
.
Telefon za informacii: 071 262 826
LIce za kontakt: Marina
Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

marina
Потврден огласувач
071262826
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам