Продавам плац од 4000 м2
111.111.222 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.04.2021 15:58

Теарце / Тетово

Квадратура:

4000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Продавам плац од 4000 м2 во с.Лешок на главниот пат Тетово-Јажинце веднаш до маркет Кипер, во индустриска зона.
На плацот има и куќа која е градена 80-те на два спрата, во добра состојба. Може веднаш да се живее или да се пренамени за магацински простор, на плацот има и помошни објекти (гаража и шупа).
Плацот е во приклучок на вода и струја и со чиста документација.
За информации исклучиво контакт со
Јоцо 070/667-309

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071292801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам