1 / 5
Novi od top shop Polariziracki ocila
700 МКД
20.08.2021 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Ocila za sonce
Ne ve zamaraat
Sonceto voopsto nema da vi preci
Dva para bea vo pakuvanje,ostanati se maskite
Prekeasno jasno gledaat
Prakam so kargo

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Заштита од сонце

Се продава од:

aneta
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам