1 / 6
Mercedes c220
3.700 €
12.05.2021 20:08

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava mercedes c220 avtomatic vo perfektna sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
078277266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам