1 / 1
Vozac so B C E D
6 МКД
15.04.2022 09:25

Куманово / Куманово

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Baram rabota kako vozac na avtobus kamion imam iskustvo okolu 20 godini imam vozeno kamioni avtobusi kombinja znam da rakuvam so kiep graifer perfektno imam taho kartica lekarsko za avtobus imam 37 godini rabota baram za vo Makedonija

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

d
Потврден огласувач
070687856
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам