1 / 3
Нови новогодишни навлаки за перничиња
500 МКД
05.01.2022 23:26

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нови новогодишни навлаки за перничиња со шара на предната страна,а позадината е црвена.Закопчување со патент.Цена 500 ден.за двете комплет.

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Перници

Се продава од:

Sandra
Потврден огласувач
075512796
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам