1 / 5
Giant NRS - Carbon 26 " full suspension
500 €
Цената не е фиксна
20.08.2022 10:44

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

-Carbonski ram , golemina 53 cm.
-preden amortizer Rock Shox Recon 130mm. so lock out na volan
-zaden amortizer Rock Shox
-prenos Shimano XTR 3 x 9
-preden menuvac Shimano Deore XTR
-zaden menuvac Shimano Deore XTR
-kocnici i salteri integrirani Shimano Deore XTR
-trkala so glavini Shimano M565 i aerodinamicni zici
-gumi predna Schwalbe Black Jack, zadna Michelin
-gripovi Ergon
stem i volan Race Face
-pedali Wellgo
-sediste Ritchey

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stole
Потврден огласувач
075544804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам