1 / 3
Електрична тава за палачинки 750W
500 МКД
05.09.2021 18:34

Илинден / Скопје

Електрична тава за палачинки
Нова 2-3 пати употребена
Моќност: 750W
Нелеплива површина

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
072242968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам