1 / 4
Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ
6.000 €
23.04.2023 22:06

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

615 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezeroto
Odlicno mesto za vikendica ili ribarska koliba.

Za poveke informacii samo na telefon. ne odgovaram na poraki. za poniska cena ne se javuvajte.samo serizno zainteresirani bez gubenje vreme

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

skuter
Потврден огласувач
075572770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам