1 / 11
SSD 120GB
1.200 МКД
Цената е фиксна
1.800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:05

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD 120GB (SomnAmbulist)

Prodavam i novi mSATA 256GB SSD

Moze i so montaza i kloniranje na hdd ili instalacija so licenciran Win10. Za poveke info javete se...

Ako vi treba so pogolem kapacitet (180, 240, 256, 500GB, 512GB ili 1TB):
http://m.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3797548

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Јован
Потврден огласувач
076303603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам