Place Gorno Orizari
12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.01.2023 08:50

Битола / Битола

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Градежно

300m2
100m2 markici
Asfalt do patot
Struja voda do placot
40evra/m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Širok Sokak
Потврден огласувач
075659305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам