1 / 9
Nov model na brod
7.300 €
18.04.2021 20:11

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Se prodava model na brod “6.20 samba long" so moznost za izbor na koza. Od renomiran turski proizvoditel, dostapni po povolni ceni i na nasiot pazar. Ovoj model e dostapen vo dve dimenzii 4,95 metri od 7300 evra i 6,2 metri 9000 evra
Poveke informacii na 075214478

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Kostadin
Потврден огласувач
075214478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам