1 / 12
Kuka na odlicna lokacija
По Договор
06.07.2022 14:41

Велес / Велес

Број на соби:

8

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

240 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1989

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Slave petkov 9

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so posebni vlezovi golem dvor od pozadi kuka so letna kujna ednostavno odlicna

Tel za kontakt
Elena 078262887

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

pepi
Потврден огласувач
072303801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам