SE PRODAVA KUKA
По Договор
30.03.2022 16:34

Штип / Штип

Број на соби:

2,5

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

/ m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

SE PRODAVA KUKA VO STIPSKO NOVO SELO KONTAKT TELEFON 078 473455, 077 705422

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

snezana
Потврден огласувач
078473455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам