1 / 3
Peleti- Пелети
190 МКД
25.08.2021 13:07

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Вршиме продажба и достава на пелети
EKO LIFE -Македонија висока А1 класа EN plus sertifikat ПРОМОТИВНО 199 ден по вреќа
CROWN FOREST-Србија А2 класа EN plus sertifikat ПРОМОТИВНО 190 ден. по втеќа

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078248786
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам