1 / 2
Koncentrator za kislorod
38.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.04.2021 11:25

Ѓорче Петров / Скопје

KONCENTRATOR ZA KISLOROD POD GARANCIJA UPOTREBUVAN VKUPNO DVE NEDELI SO SITE PROPARNI MATRIJALI CASKA CREVA I MASKI ZA KISLOROD

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
78428411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам