1 / 9
YAMAHA XENTER HW 125 2014 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭
1.550 €
02.07.2022 08:26

Велес / Велес

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2014

Модел:

XENTER

Километри:

15000

YAMAHA XENTER HW 125 2014 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭,PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA, ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906 BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

....
Потврден огласувач
077533906
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам