1 / 3
Боци за гас
120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.04.2021 14:10

Кавадарци / Кавадарци

Продаваме половни боци за кислород, аргон, ацетилен.

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

DetalVeld Inzhinering
Потврден огласувач
075282241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам