1 / 5
HP EliteBook 840 G3
350 €
Цената е фиксна
19.04.2021 15:05

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Се продава HP EliteBook 840 G3 во одлична состојба со следнава конфигурација:
Процесор= Intel Core I5 6300U 2.4GHz
Рам меморија= 8GB (2 слота)
Графичка= Intel R HD Graphics 520
Хард Диск= Samsung 500GB SSD
Екран= 14' Full HD

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Игор
Потврден огласувач
072237055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам