1 / 2
Mashina za cistenje na Odzaci 075850001
2.200 €
25.04.2021 23:24

Охрид / Охрид

Mashina za çistenje ocaci,za ventilacija,za Restoranti ,za ocaci od Skari i drugi nameni na darlinsko rabotit na site dimenzii ocaci odgovarat, na chatija nemat potreba za kachvenje mnogu izvodliva rabota
INFO ->>>>>> 075850001 <<<<<<<

Категорија: Останато

Се продава од:

Edin
Потврден огласувач
071656789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам