1 / 9
2 sprat od kukja mozhe zamena za kola+pari
47.000 €
04.07.2022 10:55

Велес / Велес

Број на соби:

9

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1978

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

ordan dzinot br.10 veles

Se prodava vtoriot sprat (96m2) od kukjata. So garaza i letna kujna (40m2), dvor i zeleni povrsini (56m2), potkrovje (40m2), zaednicki vlez. Za Cena javete, se po dogovor. Celata kukja e so imoten list, struja, voda i e legalizirana so dokumenti. Natre ima namestaj koj sto mozete da go kupite po niska cena.

info na 078398205 - Nona

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Тодор
Потврден огласувач
077934188
Испрати Е-маил до огласувачот

scart скарт konektor za 3 vleza za uredi

350 €

Зголемете ја гледаноста на вашиот you tube профил

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам