1 / 3
Wiesheu
900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.08.2022 19:36

Прилеп / Прилеп

Se prodava pecka-duvalka so 7 plehovi, dimenzija 60x40 , zaedno so komora za kisnenje (stasuvalka),
Vo prefektna sostojba se koristi aktivno.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077750660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам