1 / 3
Веб камера за лаптоп или екран (Veb kamera)
1.050 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.04.2021 21:31

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

- Малку користена, работи без никакви проблеми
- Лесно се прикачува на секакви екрани
- Лесно се поврзува со вграден USB кабел
*Бесплатна достава преку Карго низ цела Македонија

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
072316869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам