1 / 3
Se prodava srebren lanec so privrzok Sonce
10.000 МКД
Цената не е фиксна
09.06.2022 00:05

Струмица / Струмица

Сребрен ланец со приврзок сонце од виргина 50,5 грама. 925 полно сребро. Купен 16000 ден.
Цена по договор.

Tel. Viber: 078258774

Категорија: Часовници и Накит / Накит / Машки Сребрен накит / Ланчиња

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
077518410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам