1 / 8
LIEBHERR 954 B litronic
90.000 €
26.06.2022 09:44

Штип

Se prodava bager LIEBHERR 954 B litronic vo extra sostojba so brza spojka i 3 mc korpa 11000h klima funkcionalna redovno servisiran
Tel za kontakt 070210913 dalibor

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

janevski blagoj
Потврден огласувач
070210983
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам