1 / 4
MIKSETA SNAGATOR IZLEZNO POJACALO ZASILUVAC AUDIO proveri
100 €
27.03.2022 19:48

Куманово / Куманово

TEHNICKI VO SUPER SOSTOJBA

>>> MIKSETA BEZ POJACALO "HAMA"
VLEZOVI: 2 MIKROFONSKI, 2 GRAMAFONSKI I 6 LINISKI
EHO
ZVUCNI EFEKTI
EKVILAJZER OD 60 Hz DO 15 KHz
*** CENA 120 EVRA
# CENA BEZ EHO 100 evra

>>> DELOVI ZA MIKSETA GEM **CENA PO DOGOVOR

Za site moi oglasi iskucaj : proveri

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

Tehnika
Потврден огласувач
078252858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам