1 / 2
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР
400 €
20.04.2021 16:03

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

140 m²

Греење:

Друго

Деловниот простор е на фреквентна улица, 140м2, на 2 нивоа. Има два влеза. За повеќе детали контактирајте ме

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Sanda
Потврден огласувач
72218888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам