1 / 2
Niva do regionalen pat Tetovo,S.Neprosteno
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.04.2021 21:26

Тетово / Тетово

Квадратура:

6770 m²

Тип на земјиште:

Останато

Niva od 6770m^2
Cenata e pregovorliva
Kontakt telefon: 070-371-876

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
070371876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам