Плац во Крива Паланка - мизолска ливада
7.000 €
Цената не е фиксна
20.04.2021 21:29

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

841 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац / нива во Крива Паланка поточно во населба мизолска ливада. Се наоѓа на влезот во Крива Паланка спрема игралиштето во с. Конопница. Погодно за изградба на викендица, куќа , со чист имотен лист.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Тони
Потврден огласувач
071334419
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам