1 / 4
Aurora 150cc
270 €
20.04.2021 22:07

Делчево / Делчево

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

Aurora 150cc

Motorot e pali vozi se si e ispravno..remontoran nov klip cilindar dekla kariki kais smenet spremen za sezona..
075 621 766

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bojana
Потврден огласувач
076692197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам