1 / 5
Dell Latitude E7240 Ultrabook ( i7 4th Gen/8 GB/128 GB SSD)
250 €
Цената е фиксна
12.08.2022 18:58

Карпош / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

Se prodava Dell Latitude E7240 Ultrabook, 12.5'' display,procesor Intel Core i7-4600u Core i7 4th Gen, 8 GB ram, 128 GB SSD, baterijata e oslabnata i trae okolu 1 cas,komplet so orginalen adapter i Windows.Laptopot nema nikakvi ostetuvanja ili nedostatoci, se prodava zatoa sto ne se koristi.Idealna golemina na displej. Cena 250 evra.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам