Prodavam nivi vo Katlanovo i okolinata
По Договор
06.10.2021 07:55

Карпош / Скопје

Квадратура:

100 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Катастарска парцела - опис - м2
1010 - пасиште - 519м2
1879/1 - нива - 1796м2
952/4 - шума- 2843м2
1944/3 - шума - 817м2
2098 - пасиште - 2836м2
846 - шума - 896м2
2226 - п.с. пасиште - 827м2
995 - нива - 2913м2
241 - пасиште - 7290м2
1693 - п.с. пасиште - 5451м2
1698 - шума - 370м2
1879/2 - пасиште - 3414м2
1690 - пасиште - 1449м2
166 - пасиште - 4272м2
984 - пасиште - 2289м2
101/2 - пасиште - 5288м2
952/2 - шума - 2907м2
145 - пасиште - 2083м2
988 - шума - 705м2
1478 - нива - 648м2
1478 - нива - 333м2
1489 - нива - 750м2
1649 - нива - 2581м2
174 - нива - 1749м2
255 - нива - 608м2
440 - нива - нива 3799м2
505 - нива - 1767м2
548 - корија - 1885м2
548 - корија - 2356м2
941 - нива - 4480м2
941 - нива - 671м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Pero
Потврден огласувач
071362162
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам