Prodavam niva vo Blace so pristap od cetiri strani
По Договор
06.10.2021 07:55

Карпош / Скопје

Квадратура:

7629 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам нива во Блаце со пристап од четири страни со пат деллива на повеќе плацови или во целина.
Катастарска парцела 1079 - нива - 7629м2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
071355397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам