1 / 9
Кисела Вода наместен стан
195 €
15.06.2021 09:17

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

57 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1967

Година на реновирање:

2019

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Пушкинова 3/3

Комплетно опремен стан 57 m2 на само 1,5 км од центарот на Скопје веднаш до булеварот Борис Трајковски наспроти Дисконтот Тинекс после Општина Кисела Вода.Економичен за одржување погоден за двајца или со мали деца.Греење и ладење со клима уред .

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vesna
Потврден огласувач
075405410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам