1 / 6
Shitet tokë 3000m2 ( fushë)
1 €
14.07.2021 12:52

Тетово / Тетово

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Toka gjendet 500m pas Feder Bau

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

X
Потврден огласувач
070888687
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам