1 / 10
Megan 1.5 dci, 110hp, 6brzini, 120.000km full servis
7.000 €
20.11.2022 16:54

Гостивар / Гостивар

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Proizvedena 29.12.2009
Registrirana do 29.12.2022
Servisna kniska.
Pred 20000 km smeneto
Komplet kaisi, vodna pumpa, ulje, site filtri do posleden,
komplet diskovi, kocnici,
Komplet set lamela.
Dva kluca.
Sostojba salonska.
Kupena od reno Makedonija.
Servisna kniska.
4 letni gumi - top sostojba
4 zimni gumi - top sostojba
Bez denar vlog I garancija za naredni 60.000 km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078500006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам