1 / 3
APPLE IPAD AIR 2 GOLD 16GB
4.000 МКД
Цената е фиксна
21.04.2021 00:00

Аеродром / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

APPLE IPAD AIR 2 16GB TABLETOT E SO OSTETEN EKRAN OD VNATRESNATA STRANA IMA ICLOUD

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078445663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам