1 / 5
Веб камера со вграден стерео микрофон
1.300 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.04.2021 12:01

Охрид / Охрид

Веб камера со одличен квалитет на снимка, вграден микрофон и може да се прикачи на трипод. Бесплатна достава преку Карго низ цела Македонија.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
072316869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам