1 / 1
masivni masi
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.04.2021 14:27

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

masivni masi od bukovo drvo 80 x80 cm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
070220597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам