1 / 11
Opel Corsa 1.3 CDTi, 2016 godina
6.690 €
Денес 09:42

Карпош / Скопје

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Opel Corsa E
1.3 CDTi
55kw/75ks
2016 godina

Voziloto e vo odlicna sostojba, Klima, Aluminski trkala so novi letni gumi !!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes-Benz A180CDI,Sport,2012 g.

70229000 €

Volkswagen Passat 2.0 TDI 140ks,2013 god.

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам