1 / 4
се продава детски столчиња
1 €
Цената е фиксна
20.06.2022 15:48

Аеродром / Скопје

се продаваат:
- детски столчиња за хранење по 500 денари
- креветче со детско душече 2000 денари
- количка 1000 денари
- релаксатор 500 денари

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Баже
Потврден огласувач
070228107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам