1 / 6
TOKI VOKI GEONAUTE Quechua FX 700 profi so baterii
2.000 МКД
23.04.2022 14:00

Битола / Битола

Prodavam koristeni toki-voki, profesionalni, kvalitetni, komplet so 8 baterii i polnac za baterii.
Model: FX.quechua 700 – Geonaute.

https://customercare.geonaute.com/hc/en-gb/sections/201651682-FX-quechua-700

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

SALE
Потврден огласувач
075232525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам