1 / 3
AUX Диспанзер за вода HD 1578
8.390 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.04.2021 21:34

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

AUX Диспанзер за вода HD 1578

ОПИС:

1. Топла, нормална и ладна вода.
2. Со додатна фиока ( фрижидер ).
3. Резервоар од нерѓосувачки челик.
4. Компресорско ладење со мала потрошувачка.
5. R134A фреон.
6. Прицврстен резервоар.
7. Нова ABS пластична технологија.
8. Три отвори за вода.

СПЕЦИФИКАЦИЈА:

- Волтажа 220 V
- Фрекфенција 50Hz / 60Hz
- Греење - моќност 550 W
- Ладење - моќност 85W
- Температура на топла вода ≥ 90℃ 5.0 L / h
- Температура на топла вода ≤10℃ 1.5 L / h
- Капацитет на топла вода 1.0 L
- Капацитет на ладна вода 2.5~3.0 L
ДИСПАНЗЕР ВО БЕЛА БОЈА 8390 ДЕН
ДИСПАНЗЕР ВО СИВА МЕТАЛИК БОЈА 8990 ДЕН
СО ДИСПАНЗЕРОТ ДОБИВАТЕ ПО 1 БОЦА ОД 10 ЛИТРИ ВОДА ГРАТИС.Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Апарати за филтрирање вода

Се продава од: Претпријатие

Лео Ринго
Потврден огласувач
075989861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам