1 / 4
ATRAKTIVNA KUCA NA GLAVNA ULICA
365.000 €
07.09.2022 15:35

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

170 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

na glavna ulica POTOK

odlična ponuda ,samo vo Agencija "CHANAK"

Kucata e vo dobra sostojba.
Na glavna ulica,od Muzicko Shkolo za Stadion.

Cel plac ima 170m2.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Kuća so golem plac od 1360m2 na odlicna lokacija

600000 €

Se prodava nova kuća vo centar

169999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам