1 / 12
Gumi schwarble continental novi 26.27.5.28.29
12.345 €
07.05.2021 12:56

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "


Gumi novi schwarble.. Continental 26.27.5.28.29
Schwalbe smart sam 29 x2.25 cena za edna 1500 den
Schwalbe smart sam 29 x2.10 cena za dve 3000 den
Schwalbe smart sam plus 29x2.25 ebike 65 €
Schwalbe smart sam 29 x2.6 cena za dve 3000 den
Schwalbe rapid rob 29x2.25 cena za dvete 3000 den
Schwalbe Touoh tom 29x2.5 cena za dve 3000 den
Schwalbe rapid rob 27.5x2. 25 cena za dve 3000 den
Schwalbe roket ron 29x2.25 addix. Tubeless cena 70 €
Schwalbe nobby nic 29x2.25 addix tubeless cena 75€
Schwalbe nobby nic nobby nic 29x2.35 addix. Tubeles. D. D.. Cena 80€
Schwalbe delta cruiser plus 28 cen za dve 3000den
Continetal cross king 29x2.20 cena za dve 3000 den
Continetal trailer king 29x2.4 cena za dve 3300den
Continetal trailer king 27.5 x2.4 cena za dve 3300 den
Continetal montan 27.5 x2.3 cena za dve 3200den
Continetal race king 26x2.2 cena za dve 3100den
Kenda slant sl 29x2.35 cena za dve 3000 den
Kenda 28x1.65
Polovni gumi
Schwalbe nobby nic 27.5 x2.35 tubeles polovna 1200 den
Schwalbe hans dampf 27.5 x2.35 edna tubeles edna e so zica cena 1600den
Maxxis rekon plus 27.5 x2.8
Maxxis minion dhf tubeless 27.5 x2.8 cena za dve 3000 den
Bitwin 27.5 x2.0 polovna 700 den
Continetal e contact 28x1.65 cena za dve 1200
den
Specialized 28x700c cena dve 1500 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Velosipedi mtb

1231234 €

Delovi za velosiped mtb

1121112 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам