1 / 3
Tel sekretarka nova i stari mobilni tel
1 €
03.05.2022 22:38

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tel sekretarka nova i edna stara plus mobilni tel stari markite se prkazani na slikite.
Tel kontakt:078 286 590

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
078286590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам