1 / 10
Plac so pogled na Skopje
78 €
03.07.2022 20:30

Сопиште / Скопје

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo gradezen reon, voda, odvod, struja, pat-asvalt. Placot e so markica MOZE VEDNAS DA SE GRADI, se naoga vo novata naselba tivko i mIrno mesto so neprecen pogled na Skopje. 078 369 295

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078 369 295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам