1 / 12
Shitet Banes 150 m2 me pamje nga Liqeni
90.000 €
22.04.2021 14:31

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

🏠 Shitet Banes Duplex 150m2 me pamje nga Liqeni
🛋 Sallon- Kuzhin
🛏 3 dhoma gjumi
🛁 2 banja
▪️ Tarase 35m2 me pamje nga Liqeni
📍 Struge
📐 150 m2
💶 Cmimi: 90 000 €


MERGIMI Real Estate
☎️ 070 366 333
Viber/Whatsapp +389 70 366 333

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

MERGIMI Real Estate
Bezsiten
Потврден огласувач
070 366 333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам