1 / 10
Vw Passat 2.0TDi 4x4 Highline, zamena za dzip
1 €
02.08.2021 16:15

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Vw Passat 2.0TDi 140ks 4 Motion Highline Panorama 2011g vo perfektna sostojba bez nitu edna zabeleska
Plateni site davacki do registracija
Moze zamena za Dzip
4 novi gumi
Auto pilot
Bel kozen enterier
Greaci na sedista
Parking senzori
Xsenon farovi
Led stopovi
Panorama krov
07620133p

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

076201330
Потврден огласувач
076201330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам